Reklama

Program do zarządzania firmą. Jaki ma być?

5 marca 2018
324 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

Program do zarządzania firmą wybierany jest indywidualnie. Dzięki temu jest idealnie dopasowany do wymagań Klienta.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są systemy o budowie modułowej, które można układać według schematów, jakie panują w przedsiębiorstwie. To doskonałe wsparcie dla działu sprzedaży, produkcji, czy magazynu. Każdy z modułów ułatwia organizację pracę i pozwala uporządkować informacje oraz dokumenty.

Program do zarządzania firmą

Wybierając system informatyczny mam możliwość wyboru całego systemu, w którym zawiera się: elektroniczny obieg dokumentów, CRM, projekty, BI lub oprogramowanie ERP. Na rynku dostępne są opcje gotowych systemów, tzw. pudełkowych oraz tych, które tworzone są na zamówienie. Różni je nie tylko czas oczekiwania i sposób wdrożenia, ale również cena.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń 32 420 66 21

Gotowe rozwiązania są tańsze, jednak nie zawsze spełniają oczekiwania Klienta.
Systemy informatyczne pozwalają zwiększyć efekty pracy od razu po wdrożeniu. Podniesienie jakości pracy i dotrzymanie terminów realizacji to podstawowe zalety systemu.

Program do zarzadzania firma

Dla kogo jest program ERP?

Programy klasy ERP sprawdzają się w każdej branży, a o wdrożeniu odpowiednich modułów, np. księgowości, produkcji, czy handlu decyduje analiza przedwdrożeniowa. Pozwala ona ustalić, jakie moduły usprawnią funkcjonowanie firmy, dlaczego należy je wdrożyć oraz ile mniej więcej będzie kosztować taka usługa.

Ile kosztuje cały system?

Pisaliśmy już artykuł o cenie za wdrożenie i nie da się określić zamówienia co do złotówki. O wszystkim decyduje wyżej opisana analiza przedwdrożeniowa oraz to czy firma ma w cenie szkolenie dla przyszłych użytkowników, czy trzeba za nie dodatkowo zapłacić. Wtedy też koszty wdrożenia automatycznie rosną.

Program do prowadzenia firmy może być darmowy?

Czasami może być, ale należy pamiętać, że jesteśmy pozbawieni możliwości rozbudowania systemu, suportu ze strony producenta, co jest dość niebezpieczne. Dlatego warto zainwestować w oprogramowanie, które w cenie ma nie tylko analizę i wdrożenie, ale również szkolenie i wsparcie powdrożeniowe.

Chcesz wdrożyć system informatyczny w Twojej firmie? Zadzwoń 32 420 66 21 lub wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia538 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia538 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia75 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia75 Wyświetleń artykułu

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?

Damian Zimoch - Mar 15, 2018

Archiwizacja dokumentów polega na gromadzeniu, przechowywaniu, zabezpieczaniu i udostępnianiu konkretnych materiałów. Dzisiejsze archiwa funkcjonują nieco inaczej niż kiedyś. Nie są…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1188 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1188 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Mar 03, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…