Reklama

Program do kontroli kosztów budowy

5 marca 2018
659 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:4    Średnia:3/5]

Program do kontroli kosztów budowy poszukiwany jest nie tylko przez właścicieli wielkich firm. Z narzędzia korzystają przedsiębiorstwa z sektora MŚP, a czasami nawet mikroprzedsiębiorcy. Sprawdź, jak działa ten system i dlaczego warto go wybrać.

Program do kontroli kosztów budowy - dms

Program do kontroli kosztów budowy – co daje

Wybierając ten program mamy w jednym miejscu informacje o kosztach czy inwestycjach. System sprawdza się tam, gdzie trzeba na bieżąco nadzorować wydatki w odniesieniu do zakładanych planów. To również właściwe narzędzie, które sprawdzi się jako kalkulator zużycia materiałów budowlanych. Dokładne informacje na temat rozwiązań dla branży budowlanej znajdziemy na stronie http://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/

Chcesz wiedzieć wiecej? Zadzwoń 32 420 66 21

Tworzenie harmonogramu budowlanego

W systemie mamy zbiór etapów składających się na cały harmonogram projektu. Jesteśmy w stanie przypisać zadanie konkretnej osobie, która ma za nie odpowiadać. Definiowane kalendarze to ułatwienie pod kątem planowania kolejnego z etapów. Dzięki temu sprawnie przechodzimy po odcinkach realizacji. Wtedy każdy zakres etapu jest właściwie zaplanowany, a jego terminy rzeczywiste.

Program do kontroli kosztów budowy

fot. Program do kontroli kosztów budowy – harmonogramowanie

Harmonogram budowlany – określanie budżetu i realizacja

Przy określaniu budżetu w systemie możemy wziąć pod uwagę część lub wszystkie etapy. Ten zakres etapów określi nam wymagany cel. Działania związane z danym etapem są na bieżąco rejestrowane w formularzach realizacji. To część monitorowania oraz kontrolowania etapów, można to potraktować jako realizowanie etapu w stosunku do założonego zakresu.

Precyzyjne rozliczenie budowy poprzez integracje

To dość istotna cecha systemu, dzięki której rozwiązanie wyróżnia się na tle konkurencji. Integracja systemu może odbywać się z rozwiązaniami klasy ERP oraz DMS. Oznacza to, że system wykorzystywany do planowania kosztów budowy może zawierać też elektroniczny obieg dokumentów. Wtedy umowy, faktury i pisma dotyczące konkretnej budowy znajdują się w jednym miejscu. Właściciele firm lub kierownicy budowy sami decydują kto i na jakim etapie widzi dany dokument.

Program do kontroli kosztów budowy i jego oprogramowania

Każda branża rządzi się swoimi prawami, ale proces zamawiania i wdrażania systemu informatycznego zazwyczaj wygląda tak samo. Sam wybór najlepiej zacząć od spotkania i prezentacji oprogramowania. Dzięki niej możemy poznać wszystkie wady oraz zalety oglądanego systemu, a także zapytać o możliwość „dołożenia” funkcji systemu pod naszą firmę. W wielu przypadkach istnieje taka opcja.

Konferencja elektroniczny obieg dokumentów

Kolejnym krokiem jest analiza przedwdrożeniowa. Polega ona na poznaniu działania przedsiębiorstwa, w którym system informatyczny ma funkcjonować. Biorą w niej udział przedstawiciele firmy odpowiedzialnej za wdrożenie systemu oraz kadra zarządzająca przedsiębiorstwem, w którym ma być wdrożone oprogramowanie.

Nie wiesz od czego zacząć? Umów się na prezentację oprogramowania. Telefon 32 420 66 21

Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści pomogą dobrać właściwy system dla Twojej firmy.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia538 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia538 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia75 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia75 Wyświetleń artykułu

Archiwizacja dokumentów – na czym polega?

Damian Zimoch - Mar 15, 2018

Archiwizacja dokumentów polega na gromadzeniu, przechowywaniu, zabezpieczaniu i udostępnianiu konkretnych materiałów. Dzisiejsze archiwa funkcjonują nieco inaczej niż kiedyś. Nie są…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1188 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1188 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Mar 03, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…