Reklama

Program do kontroli kosztów budowy

5 marca 2018
769 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:5    Średnia:3.4/5]

Program do kontroli kosztów budowy poszukiwany jest nie tylko przez właścicieli wielkich firm. Z narzędzia korzystają przedsiębiorstwa z sektora MŚP, a czasami nawet mikroprzedsiębiorcy. Sprawdź, jak działa ten system i dlaczego warto go wybrać.

Program do kontroli kosztów budowy - dms

Program do kontroli kosztów budowy – co daje

Wybierając ten program mamy w jednym miejscu informacje o kosztach czy inwestycjach. System sprawdza się tam, gdzie trzeba na bieżąco nadzorować wydatki w odniesieniu do zakładanych planów. To również właściwe narzędzie, które sprawdzi się jako kalkulator zużycia materiałów budowlanych. Dokładne informacje na temat rozwiązań dla branży budowlanej znajdziemy na stronie http://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/

Chcesz wiedzieć wiecej? Zadzwoń 32 420 66 21

Tworzenie harmonogramu budowlanego

W systemie mamy zbiór etapów składających się na cały harmonogram projektu. Jesteśmy w stanie przypisać zadanie konkretnej osobie, która ma za nie odpowiadać. Definiowane kalendarze to ułatwienie pod kątem planowania kolejnego z etapów. Dzięki temu sprawnie przechodzimy po odcinkach realizacji. Wtedy każdy zakres etapu jest właściwie zaplanowany, a jego terminy rzeczywiste.

Program do kontroli kosztów budowy

fot. Program do kontroli kosztów budowy – harmonogramowanie

Harmonogram budowlany – określanie budżetu i realizacja

Przy określaniu budżetu w systemie możemy wziąć pod uwagę część lub wszystkie etapy. Ten zakres etapów określi nam wymagany cel. Działania związane z danym etapem są na bieżąco rejestrowane w formularzach realizacji. To część monitorowania oraz kontrolowania etapów, można to potraktować jako realizowanie etapu w stosunku do założonego zakresu.

Precyzyjne rozliczenie budowy poprzez integracje

To dość istotna cecha systemu, dzięki której rozwiązanie wyróżnia się na tle konkurencji. Integracja systemu może odbywać się z rozwiązaniami klasy ERP oraz DMS. Oznacza to, że system wykorzystywany do planowania kosztów budowy może zawierać też elektroniczny obieg dokumentów. Wtedy umowy, faktury i pisma dotyczące konkretnej budowy znajdują się w jednym miejscu. Właściciele firm lub kierownicy budowy sami decydują kto i na jakim etapie widzi dany dokument.

Program do kontroli kosztów budowy i jego oprogramowania

Każda branża rządzi się swoimi prawami, ale proces zamawiania i wdrażania systemu informatycznego zazwyczaj wygląda tak samo. Sam wybór najlepiej zacząć od spotkania i prezentacji oprogramowania. Dzięki niej możemy poznać wszystkie wady oraz zalety oglądanego systemu, a także zapytać o możliwość „dołożenia” funkcji systemu pod naszą firmę. W wielu przypadkach istnieje taka opcja.

Konferencja elektroniczny obieg dokumentów

Kolejnym krokiem jest analiza przedwdrożeniowa. Polega ona na poznaniu działania przedsiębiorstwa, w którym system informatyczny ma funkcjonować. Biorą w niej udział przedstawiciele firmy odpowiedzialnej za wdrożenie systemu oraz kadra zarządzająca przedsiębiorstwem, w którym ma być wdrożone oprogramowanie.

Nie wiesz od czego zacząć? Umów się na prezentację oprogramowania. Telefon 32 420 66 21

Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści pomogą dobrać właściwy system dla Twojej firmy.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Czytaj także:

Connecto DMS to system szyty na miarę
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu

Connecto DMS to system szyty na miarę

Adrian Lichacz - Maj 10, 2018

System Connecto DMS jest znany w branży IT i ceniony przez klientów, a tu z branżami bywa różnie, można nawet…

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube

Daria Sot - Kwi 23, 2018

System DMS firmy Connecto nie jest typowym pudełkowym rozwiązaniem. Każdy moduł dobierany jest indywidualnie do potrzeby przedsiębiorstwa, które decyduje się…

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…