Reklama

Oprogramowanie OCR. Skanowanie tekstu staje się łatwe

5 marca 2018
478 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

Oprogramowanie OCR do skanowania tekstu z roku na rok zyskuje popularność. O rozwiązanie pytają właściciele małych i średnich firm, a także dużych przedsiębiorstw.System na usprawnić działanie firmy oraz wprowadzić porządek wszędzie tam, gdzie pojawiają się dokumenty.

Oprogramowanie OCR - skanowanie tekstu

Program do skanowania tekstu

Program do skanowania tekstu działa na zasadzie rozpoznawania znaków i tekstów zawartych w pliku graficznym. Informacje, które znajdują się na fakturze lub zamówieniu są rozumiane przez system. W zależności od konfiguracji programu, przypisuje on nazwy konkretnym polom, np. pole „kwota do zapłaty” czyta, jako miejsce wartości do zapłaty.

Dzięki temu księgowa lub sekretarka nie musi przy każdym kolejnym dokumencie – który dotyczy konkretnego klienta – wpisywać tych samych informacji. Oprogramowanie OCR zrobi to za nią. Sprawdzi też cały tekst pod kątem poprawności gramatycznej i ortograficznej.

Zadzwoń 32 420 66 21 i dowiedz się więcej 

Oprogramowanie OCR dowolnie konfigurowane

OCR to program umożliwiający konfigurację zależną w pełni od użytkownika. Osoba pracują na systemie może samodzielnie wskazać jak ma traktować wybrane pole i co ma się w nim znaleźć. Poza samym tekstem do skanu można dołączyć pieczęć oraz podpis.

Obecność oprogramowania OCR w połączeniu z elektronicznym obiegiem dokumentów powoduje, że każdy faktura/umowa zostaje automatyczna wprowadzona, zadekretowana i trafia do osób decyzyjnych, w celu akceptacji.

Skanowanie dokumentów połączone z systemem

Żeby ułatwić skanowanie dokumentów i wprowadzanie ich do systemu, poza elektronicznym obiegiem dokumentów, można też zainwestować w całe narzędzie zawierające CRM oraz Business Intelligence. Takie rozwiązanie możliwe jest m.in. w systemie Connecto DMS, który opisywaliśmy na portalu. Cała integracja wykonywana jest przez specjalistów działających w branży od kilkunastu lat.

Wybór programu do skanowania tekstu oraz samego systemu informatycznego dla firmy powinien być przemyślany i poprzedzony konkretnymi prezentacjami. W grę wchodzi także analiza przedwdrożeniowa, a później szkoleniem z obsługi oprogramowania. Nasi specjaliści są w stanie pomóc w doborze właściwego systemu, który spełni oczekiwania.

Tekst stworzony na podstawie informacji ze strony http://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/ocr-czyli-program-do-skanowania-tekstu/

W przypadku zainteresowania przedstawionym rozwiązaniem, prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 32 420 66 21

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Czytaj także:

Connecto DMS to system szyty na miarę
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu

Connecto DMS to system szyty na miarę

Adrian Lichacz - Maj 10, 2018

System Connecto DMS jest znany w branży IT i ceniony przez klientów, a tu z branżami bywa różnie, można nawet…

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube

Daria Sot - Kwi 23, 2018

System DMS firmy Connecto nie jest typowym pudełkowym rozwiązaniem. Każdy moduł dobierany jest indywidualnie do potrzeby przedsiębiorstwa, które decyduje się…

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…