Reklama

Oprogramowanie dla firm budowlanych

23 kwietnia 2018
617 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:5    Średnia:4.2/5]

Oprogramowanie dla firm budowlanych tworzone od podstaw to gwarancja kontroli i sprawnego działania przedsiębiorstwa. Sprawdź na warto się zdecydować oraz czym się kierować.

Oprogramowanie dla firm budowlanych dopasowane do potrzeb

System informatyczny wykorzystywany przez firmy budowlane zapewnia kontrolę kosztów budowy/inwestycji na każdym etapie, który jest realizowany. Pozwala na uporządkowanie dokumentów krążących po firmie bez znaczenia, jakie to dokumenty (umowy, faktury, zapytania ofertowe) i ile ich jest.

Odpowiada za to elektroniczny obieg dokumentów będący jednym z modułów znajdujących się w oprogramowaniu dla firm budowlanych. System usprawnia też kontakt z Klientem. Zarówno tym, którego już obsługujemy, jak i tym potencjalnym.

Każda wykonana rozmowa i wysłany mail może zostać zapisany w systemie, dzięki opisowi działania. Użytkownik może zaplanować też kolejne działania oraz przygotowanie oferty według wcześniejszych ustaleń.

Generowanie raportów z prac nie stanowi problemu dla systemu integrujące się z rozwiązaniem Business Intelligence. To narzędzie pozwala na tworzenie raportów dotyczące konkretnego lub każdego działu firmy (w zależności od potrzeb).

Następnie na ich podstawie powstają analizy obrazujące obecną sytuację projektu. Osoba tworząca taką analizę może wspierać się diagramami/wykresami, jakie dostępne są w systemie. Każde działanie jest zapisywane i można wrócić do niego w dowolnym momencie.

Oprogramowanie dla firm budowlanych - DMS

ERP dla budownictwa – na co pozwala

Systemy ERP dla budownictwa nazywane są kombajnem, który umożliwia rozliczanie materiałów, robocizny oraz sprzętu w jednym miejscu. Rozwiązanie pozwala na umieszczanie informacji o wykonanych pracach, zapytaniach od inwestorów i potencjalnych klientów oraz aktualnych i przyszłych zleceniach do wykonania.

Sam koszt planu jest także aktualizowany na bieżąco. Wykorzystując oprogramowanie dla budownictwa jesteśmy w stanie zarządzać projektem na każdym etapie prac. Stała kontrola budżetu oraz organizacji pracy sprawia, że działania prowadzone są zgodnie z ustalonym harmonogramem (moduł harmonogramowania również występuje w systemie).

Oprogramowanie zawiera moduł kosztorysowania, który uwzględnia wariantowanie oraz zmiany pozycji w kosztorysie (z uproszczonego na szczegółowe oraz odwrotnie). Możliwe jest też prowadzenie kilku kosztorysów, zupełnie niezależnych od siebie.

System dla deweloperów

Oprogramowanie dla firm budowlanych wykorzystywane jest także przez deweloperów i biura nieruchomości. Możliwości systemu opisywaliśmy w artykule „CRM dla deweloperów”. Dzięki niemu z jednego poziomu możemy zarządzać sprzedażą, rezerwacjami, wystawianiem ofert, śledzeniem etapu, na jakim znajduje się konkretna oferta/projekt.

Zarządzanie firmą budowlaną z systemem DMS

Popularnym rozwiązaniem, które wybierany jest przez firmy z branży budowlanej stał się system Connecto DMS. Konkretne moduły dobierane są potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa decydującego się na wdrożenie systemu. Więcej informacji na temat oprogramowania znajduje się w artykule „Connecto DMS – system szyty na miarę”.

Wersja demo oprogramowania

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 32 420 66 21.

Firma (wymagane)

NIP (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.

Czytaj także:

Connecto DMS to system szyty na miarę
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Zajawka
Udostępnienia608 Wyświetleń artykułu

Connecto DMS to system szyty na miarę

Adrian Lichacz - Maj 10, 2018

System Connecto DMS jest znany w branży IT i ceniony przez klientów, a tu z branżami bywa różnie, można nawet…

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS
Udostępnienia88 Wyświetleń artykułu

System DMS firmy Connecto prezentowany na YouTube

Daria Sot - Kwi 23, 2018

System DMS firmy Connecto nie jest typowym pudełkowym rozwiązaniem. Każdy moduł dobierany jest indywidualnie do potrzeby przedsiębiorstwa, które decyduje się…

Oprogramowanie ERP dla firm
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia619 Wyświetleń artykułu

Oprogramowanie ERP dla firm

Adrian Lichacz - Kwi 05, 2018

Oprogramowanie ERP jest wykorzystywane w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Czym kierować się przy wyborze systemu i dlaczego nie zwracać…