Reklama

Dofinansowanie wdrożeń systemów ERP

26 września 2016
152 Wyświetlenia artykułu
[Głosów:3    Średnia:5/5]

Firmy z województwa mazowieckiego mogą starać się nawet o 70 000 zł w ramach Poddziałania 3.1.2. Rozwój MŚP RPO WM.

Dotację można uzyskać dokładnie w ramach Działania 3.1 Poprawa rozwoju MŚP na Mazowszu, Poddziałanie 3.1.2 Rozwój MŚP (typ projektu „Wsparcie prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstw – poprzez udzielanie bonów na doradztwo”) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Jaki jest cel Poddziałania?

Celem Poddziałania 3.1.2 Rozwój MŚP jest podniesienie konkurencyjności sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki bonom na doradztwo, które przedsiębiorcy będą mogli przeznaczyć na zakup zewnętrznych usług doradczych o charakterze prorozwojowym. Usługi te mają być świadczone przez instytucje otoczenia biznesu.

Jaki jest cel usług doradczych?

W ramach usług doradczych świadczonych przez IOB przedsiębiorcy będą mogli liczyć przede wszystkim na:
•    wsparcie prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstw polegające na udzielaniu bonów na doradztwo m.in. w zakresie opracowania strategii, monitorowania biznesu, transferu technologii i prognozowania,

•    korzystanie z zaawansowanych, wyspecjalizowanych usług doradczych, w szczególności w zakresie wdrożenia nowego produktu/usługi, w tym specjalistycznych usług laboratoryjnych, pomiarowych, diagnostycznych, certyfikacyjnych, testowania produktu, testowania technologii, usług usprawniających zarządzanie (optymalizacja procesów logistycznych, automatyzacja obiegu dokumentów), analiz marketingowych, analiz finansowo-ekonomicznych, opracowań i wdrożeń strategii rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o nowe technologie lub innowacyjne rozwiązania.

W praktyce przedsiębiorcy będą mogli zyskać dofinansowanie na prace doradcze i wdrożeniowe umożliwiające wdrożenie systemów informatycznych wspierających pracę przedsiębiorstwa.

Dofinansowanie wdrożeń

Dofinansowanie wdrożeń – kryteria

•    nabór wniosków: do 2 listopada 2016 r.,
•    dla kogo: mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa,
•    maksymalna wartość dofinansowania: 70 000 zł,
•    maksymalny poziom dofinansowania: 60%.

Wyżej wymienione wsparcie nie może dotyczyć bieżącej działalności MŚP. Dodatkowym wymaganiem jest posiadanie głównej siedziby na terenie województwa mazowieckiego, minimum od 12 miesięcy.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Netrix http://systemy.netrix.com.pl/

Jesteś zainteresowany uzyskaniem dotacji?

W celu uzyskania informacji nt. przedmiotu dofinansowania bądź innych kwestii, wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe.

Imię i nazwisko

Firma

Adres email

NIP

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Czytaj także:

System informatyczny w firmie – o czym trzeba pamiętać?
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia74 Wyświetleń artykułu
Systemy DMS, Systemy ERP
Udostępnienia74 Wyświetleń artykułu

System informatyczny w firmie – o czym trzeba pamiętać?

Kamil Kowalski - Lut 01, 2018

Zainteresowanie firm funkcjonalnymi narzędziami z zakresu IT do zarządzania firmą staje się coraz większe. Wszystko dlatego, że odpowiednio dopasowany system…

Elektroniczny obieg dokumentów
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1064 Wyświetleń artykułu
Gorące, Systemy DMS
Udostępnienia1064 Wyświetleń artykułu

Elektroniczny obieg dokumentów

Damian Zimoch - Sty 02, 2018

Elektroniczny obieg dokumentów pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorstwom co najmniej 60 procent czasu na obsługę konkretnego działania. Wszystko po wejściu unijnego rozporządzenia…

System ERP – funkcjonowanie i działanie
Systemy ERP
Udostępnienia384 Wyświetleń artykułu
Systemy ERP
Udostępnienia384 Wyświetleń artykułu

System ERP – funkcjonowanie i działanie

Damian Zimoch - Gru 04, 2017

System ERP wykorzystywany jest do planowania zasobów w tysiącach firm. I w sumie niewiele o wiemy. Postanowiliśmy przybliżyć funkcjonowanie systemu…